Vše proběhlo rychle a bez problémů, jako vždy

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Doufáme, že vaše zkušenost s nákupem na našem e-shopu zůstane stejná.

• dobré ceny
    • výhody a slevy

vše v pořádku jako vždy

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme Vám za milé hodnocení a doufáme, že i nadále budete našimi spokojenými zákazníky.

S pozdravem, team Lentiamo.cz

Naprosto nejlepší kontaktní čočky, které si můžete koupit. Nakupujeme zde pravidelně. Mají velký výběr zboží a zaslání je přímo rychlostí blesku.

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení a doufáme, že i nadále zůstanete našimi spokojenými zákazníky.

Super

Dobrý den, Pepo,

děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že náš e-shop hodnotíte jako super.

• Nemožnost zasilkovnáˇy

Dobrý den, Ladislave,

děkujeme za hodnocení. Váš návrh předáme našemu logistickému oddělení ke zvážení.

Přejeme vám příjemný den.

Rychlost dodání, bezproblémová komunikace. Nakupují opakovaně.

Dobrý den, Jiťule,

děkujeme za kladné hodnocení a těší nás, že se do našeho e-shopu vracíte opakovaně.

Přejeme vám příjemný den.

U posledních dvou objednávek nepřišla upozornovaci SMS,že je objednávka připravena na výdejní místě. Dříve chodila bez problémů.

Dobrý den, paní Jedličková,

děkujeme Vám za krásné hodnocení, těší nás Vaše spokojenost, ačkoliv litujeme obtíží s vyzvedáváním objednávek.

Poslední objednávky ve Vašem zákaznickém účtu jsme prověřili a SMS byla v pořádku odeslaná a doručená na uvedené telefonní číslo asi 5 minut po doručení objednávky na výdejní místo. Rovněž jsme od dalších zákazníků nezaznamenali podobné obtíže.

Kromě SMS jsme Vám také zaslali email s informací, že je objednávka na místě k vyzvednutí.

Prosíme, abyste ověřila nastavení Vašeho telefonu, zda například nedošlo k mylnému zařazení našeho telefonního čísla mezi SPAM nebo jiné nevyžádané a blokované kontakty.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

Lentiamo je nejlepsi a také jsem to při posledním nákupu na Kremencovy na prodejně prodejkyni řekl. Za vše Vám děkuji. Věrný zákazník Martin Zaňka. Dotaz - šel by z bodů nákup čoček? Dřív to šlo.

Dobrý den, pane Zaňko,

děkujeme Vám krásné hodnocení, doufáme, že i v budoucnu zůstanete našim spokojeným zákazníkem.

Bonusové body zákazníci našeho eshopu sbírají za nákup kontaktních čoček. Za body tedy nelze získat čočky nazpět a čočky za bonusové body jsme zákazníkům nikdy nenabízeli, patrně se jedná o nějaké nedorozumění.

Přejeme Vám krásný den.

Vše proběhlo naprosto v pořádku, komunikace perfektní, dodání rychlé.

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za kladné hodnocení a těší nás, že s nákupem na našem e-shopu byli spokojení.

• Velmi rychlé doručení

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za kladné hodnocení.

Rychle doručení

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení a doufáme, že i v budoucnu zůstanete s našimi službami spokojeni.

S pozdravem, team Lentiamo.cz

Doporucuji. Nakupovala jsem uz na jejich sesterskem eshopu. Nakupuji uz asi deset let.

Dobrý den, Danielo,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že u nás nakupujete již 10 let a jste naší věrnou zákaznicí.

• Široký výběr, snadná komunikace

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za kladné hodnocení a těší nás, že oceňujete náš široký výběr a snadnou komunikaci.

Přejeme vám příjemný den.

Rychlé dodání, velice pečlivě zabaleno.

Dobrý den, Lukáši,

děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste balíček obdržel pečlivě zabalený :).

Přejeme vám příjemný den.

Při objednávce mi přišel návrh obměnit osvědčenou značku čoček, zkusil jsem a spokojenost.

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za kladnou recenzi a velice nás těší, že se vám výměna osvědčila.

Přejeme vám příjemný den, tým Lentiamo.

• Super rychlé dodání..

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za kladné hodnocení a těší nás, že jste svou objednávku obdrželi rychle.

Přejeme vám příjemný den, tým Lentiamo.

• rychlé dodání, příznivé ceny

• rychlé doručení

V tomto obchodě nakupuji již několik let a vždy maximální spokojenost :)

Mám jen dobré